Prodej strojů, náhradních dílů a poradenství

+420 792 381 779 | +420 737 931 830

info@vsepropelety.cz

Slider 1
ŠETŘETE NÁKLADY, ŠETŘETE CHYTŘE
specialne brousene matrice (5)
IMG_20220113_134140
3
specialne brousene matrice (3)
previous arrow
next arrow
 
 • Více informací
  Peletovací lisy
  anemptytextlline
  Lisy na pelety, granulátory jsou určeny k výrobě paliva, hnojiva či krmných směsí.
 • Více informací
  Kladívkové drtiče
  anemptytextlline
  Stroje pro rozdrcení sena, slámy, kartonu, štěpky, listí, hoblin.
 • Více informací
  Škubačky drůbeže
  anemptytextlline
  Profesionální škubačky drůbeže zbaví drůbež za 30-60 sekund.
 • Více informací
  Výroba cyklonů
  anemptytextlline
  Nabízíme zakázkovou výrobu cyklonů, sil pro vzduchotechniku.
 • Více informací
  Drtiče plastu a dřeva
  anemptytextlline
  Drtiče pro rozdrcení zbytků dřeva, odpadního plastu na jemnou frakci.
 • Více informací
  Náhradní díly
  anemptytextlline
  Nabízíme širokou paletu náhrdních dílů příslušenství.

SPECIÁLNĚ BROUŠENÉ MATRICE

Obyčejné, běžně dostupné dovozové matrice je potřeba zdlouhavě zajíždět, než fungují tak jak mají. Často se stává, že tento proces trvá hodiny a nakonec matrice stejně nefunguje tak jak má. Je to dáno nepřesnou výrobou, špatným úhlováním matrice.

Matrice má buď malý výkon, nebo vyrábí špatné pelety, které jsou krátké či se drolí. Může se též přehřívat a pak stroj potřebuje vlhký materiál, aby se dostatečně chladil.

Toto výše uvedené řeší naše nové broušené matrice speciálními nástroji.

Prodej strojů, náhradních dílů a poradenství v oblasti výroby paliv z biomasy

Profesionalita, přesnost, spolehlivost a férové jednání. To jsou základní stavební kameny naší společnosti.

Zákazníkům nabízíme naše dlouholeté zkušenosti tvrdě získané praxí v oblasti drcení různorodých materiálů a jejich dalšího zpracování a už peletování či briketování. Provedeme Vám generální opravy Vašich strojů, servisní prohlídky, seřízení zařízení nebo Vám poradíme se správným technologickým postupem výroby pelet. V portfoliu společnosti naleznete stroje pro domácnosti, zahrádkáře, malé a střední firmy. Stroje jsou nabízeny v různých modifikacích, v závislosti na požadavcích a potřebách každého zákazníka. Vybere si opravdu každý!

 

Aktuálně

Rady a tipy při zpracování odpadů


Domácí a výroba pelet v menším, jak na to… V podstatě je to jednoduché. Domácnosti, zahrádkáři, firmy, zemědělská družstva a všichni, co něco dělají, produkují nějaký odpad, či surovinu, pro kterou nemají využití. Zpeletovat jde opravdu hodně druhů materiálů, jako kupříkladu seno, slámu, papír, letáky, časopisy, noviny, otruby, plevy, kukuřici, obilí, trávu, listí, štěpku, ořezy stromů, hobliny, piliny a další.

Může to tedy být odpad z Vaší zahrady, noviny či letáky co Vám denně chodí do schránky, firmy jistě zaujme využití odpadového balícího materiálu, který jim zůstává a musí ho skladovat a poté likvidovat, zemědělské firmy zase můžou zpracovávat odpad z čištění jejich produktů, jako jsou otruby, či plevy, znehodnocené obilí, kukuřici či nadbytky slámy a sena.

Farmy, chovatelé skotu či jiných hospodářských zvířat můžou zužitkovat hnůj, ale mohou také pro chovaná zvířata vyrobit krmné granule. Využití je opravdu mnoho. A jak na to? Většinu materiálů je před peletováním potřeba nejdříve předpřipravit. Předpříprava spočívá v nadrcení a upravení vlhkosti. Viz. kladívkové drtiče KD.

Můžu takto připravený materiál zpeletovat? Ano, takto připravený materiál stačí vložit do lisu a vyrobit pelety. Viz. petovací lisy PL.

Vše pro pelety s.r.o.

Nové sady 988/2

602 00 BRNO

 drtice@centrum.cz

 +420 792 381 779

Náhradní díly

Náhradní díly a příslušenství k našim strojům. Nabízíme náhradní matrice, válce, převody, matice, hardy spojky, náhradní kladiva, náhradní síta, litinové části stroje, sady ložisek, hřídele a další díly.

  Jméno a příjmení:

  E-mail:

  Telefon:

  Mám zájem o:Drtiče plastu a dřevaPeletovací lisyKladívkové drtičeŠkubačky drůbežeVýroba cyklonůDrtiče ovoce, mačkače hroznůKrmítka a napáječky pro drůbežMobilní rozkládací střecha nad autoNáhradní dílyJiné

  Vaše zpráva:

  Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.