Prodej strojů, náhradních dílů a poradenství

+420 792 381 779 | +420 737 931 830

info@vsepropelety.cz

Kladívkové drtiče řady KD

Kladívkové drtiče

Kladívkový drtič řady KD je drtící zařízení určeno pro rozdrcení materiálů, jako jsou sláma, tráva, seno, listí, větve stromů (do průměru 1 cm), odpad kartonu, bambusu, kukuřice, arašídových skořápek, pšenice, bavlny, novin, letáků, katalogů, štěpky, dřevotřísky atd.

Drtič má funkci jednoduché konstrukce, velký poměr drcení, vysokou účinnost výroby, jednotnou velikost výstupních částic. Toto zařízení může být nastaveno pro dosažení různé zrnitosti podle potřeb zákazníků.

Hlavní pracovní část stroje je rotor s kladívky. Rotor se skládá z hlavní hřídele, disku, kloubového čepu a kladívek. Síto je umístěno pod rotorem. Rotor s kladívky se otáčí vysokou rychlostí. Při vstupu materiálu do drtící komory je materiál rozdrcený rotujícími kladivy. Rozdrcená surovina, která splňuje požadovanou velikost, projde přes děrované síto jako finální produkt, který je poté odsán ventilátorem a dopraven do sběrné nádoby. Materiál, který nemá požadovanou velikost se v lisovací komoře znovu předrtí.

Model

Motor

Napětí

Výkon

Váha stroje

KD 1

4 kW

400 VAC, 50Hz

Cca 50–100 kg/h*

90 kg

KD 2

     5,5 kW

400 VAC, 50Hz

Cca 150-250 kg/h*

150 kg

Kladívkové drtiče KD1

Kladívkové drtiče KD2

Kontaktujte nás

 

Máte dotaz k našim produktům? Nebojte se na nás obrátit.

  Jméno a příjmení:

  E-mail:

  Telefon:

  Mám zájem o:Drtiče plastu a dřevaPeletovací lisyKladívkové drtičeŠkubačky drůbežeVýroba cyklonůDrtiče ovoce, mačkače hroznůKrmítka a napáječky pro drůbežMobilní rozkládací střecha nad autoNáhradní dílyJiné

  Vaše zpráva:

  Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.